17 kwietnia 2021

Bez wizy nikt nas nie wpuści do Stanów

1 min read
gps.aktualne-mapy.com.pl haik.pl

bez_wizy_nikt_nas_nie_wpusci_do_stanow.jpg

No niestety. Choć rozmowy między polskimi politykami i politykami z USA toczą się od wielu lat, a działania naszego rządu są takie, aby przekonać Amerykanów, że jednak warto nam zaufać, tudzież nagrodzić nas za wierną pomoc i znieść te wizy, to jednak nic się w tej sprawie jeszcze specjalnie nie dzieje. Ciągle, aby odwiedzić Stany Zjednoczone Ameryki potrzebujemy mieć wizy. Dlatego zamiast się obrażać czy obruszać powinniśmy jak najszybciej taką wizę zdobyć, jeśli w najbliższym czasie planujemy wycieczkę.

Najlepiej zacząć od przepytania znajomych, którzy już w Stanach byli. Skoro byli to musieli dostać wizę, skoro ją dostali to znaczy, że wiedzą jak to zrobić, a więc mogą nam pomóc. Porozmawiajmy więc z takimi osobami. Kolejnym krokiem będzie zapewne odwiedzenie stron internetowych ambasady amerykańskiej, bowiem tam znajdziemy wszystkie dokumenty, które musimy pobrać i wypełnić.

Należy przyłożyć się do ich wypełniania, a także do rozmowy z urzędnikami w ambasadzie, która niedługo później nas czeka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.