17 kwietnia 2021

Co zrobić, żeby wyjechać do Ameryki

1 min read
www.gugikkonferencja2015.pl

co_zrobic_zeby_wyjechac_do_ameryki.jpg

Bardzo wielu z nas chciałoby odwiedzić Stany Zjednoczone. To jednak taki kraj, o którym marzy każdy, albo prawie każdy. Tyle o nim wiemy z telewizji, filmów i książek, że zawsze jest tam coś, co jednak chcielibyśmy zobaczyć na żywo.

Ale oczywiście wyjazd tam wcale nie jest prosty. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jest to dość kosztowne. Ale także, gdy zgromadzimy już odpowiednie środki, przeszkodą może okazać się brak wizy.

Zdobycie wizy nie jest wcale takie proste. Trzeba spełnić bardzo wiele wymogów, żeby ją dostać. Przede wszystkim musimy pobrać ze strony amerykańskiej ambasady wszystkie możliwe papiery, a po drugie musimy przekonać do siebie urzędników, aby nam tę wizę dali.

Co nas dyskwalifikuje? Dyskwalifikuje nas to, że jedziemy tam w poszukiwaniu pracy. Jeśli chcielibyśmy pracować w USA, a to zataimy, zaś urzędnicy się o tym dowiedzą, wówczas o wizie możemy zapomnieć. Kolejną sprawą jest podejrzenie o działalność terrorystyczną.

Amerykanie są przewrażliwienie na tym punkcie, więc nie wpuszczają do siebie nikogo, kto ma jakiekolwiek związki z terroryzmem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.