26 listopada 2020

Lecimy do Ameryki!

1 min read
www.eczas.net

lecimy_do_ameryki.jpg

Każdy z nas obejrzał tyle książek i filmów o Nowym Jorku, że w końcu, pewnego dnia nabieramy ochoty, aby zobaczyć go na własne oczy i porównać wyobrażenia z rzeczywistością. Co wtedy? Wtedy oczywiście plany, plany, a także oszczędzanie i wielkie przygotowania. Co musimy zrobić, żeby wreszcie ujrzeć to miasto na własne oczy? Przede wszystkim musimy zdobyć wizę.

No niestety, my Polacy, cały czas potrzebujemy wiz, aby polecieć do Stanów Zjednoczonych. Choć nasi politycy robią co mogą i rozmowy z amerykańskim rządem trwają od lat, sytuacja nadal się niestety nie zmienia. Cóż nie jest to proste i nie da się tego załatwić tak od razu.

A więc, każdy, kto chce zobaczyć swoje wyśnione miasto musi najpierw zaprzyjaźnić się ze stroną internetową ambasady amerykańskiej, a następnie z pracującymi tam urzędnikami. Oni bowiem ostatecznie zadecydują o tym, czy spełniamy wszystkie wymogi i czy możemy pojechać na swoje wymarzone wakacje do Nowego Jorku. A więc zacznijmy od zdobycia wizy, a będziemy mogli cieszyć się pobytem w tym pięknym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.