17 kwietnia 2021

Na wakacjach w Ameryce

1 min read

na_wakacjach_w_ameryce.jpg

Wielu z nas marzy o wakacjach w Stanach. Z zazdrością oglądamy zdjęcia znajomych, którzy już tam byli i z jeszcze większą zazdrością słuchamy ich opowieści. Marzymy o tym, że wreszcie i nam uda się ten piękny, legendarny, wielki i zróżnicowany kraj odwiedzić. Ale oczywiście ciągle nie jest to takie proste.

Przede wszystkim dlatego, że bilety lotnicze są drogie. Przecież nie wszystkich stać na to tak od razu. Sam pobyt także może się okazać dość kosztowny. Przecież chcemy jeździć i zwiedzać, a nie siedzieć w miejscu, skoro już tam się znajdziemy.

Ale wszystko to nie jest tak kłopotliwe, jak zdobycie wizy. Tak kolejnym ważnym elementem wyprawy do Stanów Zjednoczonych jest wiza. Nie możemy jeszcze niestety my Polacy, latać tam bez wiz. A więc zanim zaplanujemy cokolwiek na tę wycieczkę powinniśmy otrzymać wizę.

Wymaga to co najmniej jednej wizyty w ambasadzie amerykańskiej, a także wypełnienia sporej liczby dokumentów i spełnienia odpowiednich wymagań. Skoro chcemy jechać na wakacje powinniśmy zacząć, jak najszybciej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.