17 kwietnia 2021

Polityka wizowa

1 min read
www.glosnik.net.pl www.interlan.pl

polityka_wizowa.jpg

Niestety nadal są takie kraje, do których aby wjechać potrzebujemy wizy. Jednym z nich, a w zasadzie tym najważniejszym są z pewnością Stany Zjednoczone Ameryki. W sąsiedniej Kanadzie wizy nie są potrzebne, ale w Stanach niestety już tak. Jest to od wielu, wielu lat powodem do narzekań setek, a nawet tysięcy Polaków, których Amerykanie uważają przecież za sojuszników. Niestety, światowa polityka nie jest taka prosta i okazuje się, że sytuacja nie zmienia się mimo spotkań i rozmów.

Wizy są niezbędne i póki co musimy się z tym pogodzić. A więc jeśli planujemy wyjazdu do Stanów Zjednoczonych powinniśmy jak najszybciej starać się zdobyć wizę. Trzeba to zrobić z pewnym wyprzedzeniem, ponieważ czas oczekiwania to kilka tygodni. Najlepiej jednak dowiedzieć się wszystkiego bezpośrednio w ambasadzie amerykańskiej. Możemy zrobić to przez stronę internetową lub też po prostu tam zadzwonić.

Kiedy dowiemy się co trzeba wypełnić i ile czasu to wszystko zajmuje możemy zacząć starania o wizę uprawniającą do wjazdu do Stanów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.