17 kwietnia 2021

Wymarzone wakacje

1 min read
www.katarzynalaska.pl

wymarzone_wakacje.jpg

Dla wielu wymarzone wakacje to wakacje bardzo, bardzo daleko. Jednym z dobrych wakacyjnych kierunków może okazać się Ameryka Północna, a dokładniej Stany zjednoczone. Kto z nas przynajmniej raz nie pomyślał o tym, żeby tam pojechać? To mityczny kraj. Kraj, który obrósł legendami, mitami i sprawił, że nasza wyobraźnia pełna jest obrazów i oczekiwań.

Nowy Jork, Waszyngton, Los Angeles, San Francisco, a nawet Boston czy Filadelfia – wszystkie te miasta z czymś nam się kojarzą: z filmem, sztuką, polityką, tysiącem różnych rzeczy i postaci. Warto więc pomyśleć o wakacjach w Stanach. Na ile możemy tam jechać i co musimy zrobić, aby to się stało. Przede wszystkim musimy mieć długi urlop i jednak trochę pieniędzy, bo i bilet lotniczy jest kosztowny i pobyt tam.

Ale najważniejsze, czego potrzebujemy, to wiza. Bez niej nikt nas do Stanów Zjednoczonych nie wpuści i nasze wymarzone wakacje się nie udadzą. Dlatego musimy zrobić wszystko, aby ją zdobyć. Przede wszystkim przekonać do siebie urzędników w ambasadzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.