14 maja 2021

Zanim wyjedziemy do Nowego Jorku

1 min read
www.liniawz.pl

zanim_wyjedziemy_do_nowego_jorku.jpg

Niestety, do Nowego Jorku nie da się wyjechać bez wcześniejszego przygotowania. Przede wszystkim dlatego, że aby w ogóle polecieć do Ameryki, albo popłynąć, bo przecież jest i taka opcja, potrzebujemy wizy.

Załatwienie jej jest priorytetem w momencie przygotowywania się do wyjazdu. Przede wszystkim dlatego, że potrzebujemy trochę czasu na jej załatwienie.

Zanim wypełnimy wszystkie papiery i stawimy się w ambasadzie musimy trochę poczekać, a więc jeśli planujemy wyjazd za kilka miesięcy, powinniśmy już jak najszybciej przystąpić do kompletowania dokumentów wizowych. Zanim po nie wystąpimy, musimy przeczytać na stronach ambasady amerykańskiej czy aby na pewno możemy się o wizę ubiegać.

Jeśli byliśmy karani, albo oskarżono nas o działalność terrorystyczną, albo choćby o nią podejrzewano to o wizycie w Nowym Jorku możemy zapomnieć. Niestety tylko prawi, niekarani wcześniej obywatele mogą tam pojechać.

I także tacy, którzy mają tutaj, w Polsce stałą pracę. Nie dostaniemy wizy również, gdy urzędnicy będą nas podejrzewać, że jedziemy tam pracować nielegalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.