17 kwietnia 2021

Zobaczyć Nowy Jork

1 min read

zobaczyc_nowy_jork.jpg

Nowy Jork to jedno z tych miast, które obrosło legendą. Prawie każdy z nas zna na pamięć ulice czy też charakterystyczne punkty w Nowym Jorku.

Czytaliśmy o nim, oglądaliśmy filmy i seriale i zapewne marzymy o tym, żeby go zobaczyć samemu, żeby go odwiedzić i przejść się tymi ulicami, albo odwiedzić kultowe miejsca. Poza tym ludzie w Nowym Jorku są jakby inni, bardziej inspirujący, ciekawsi.

Co więc zrobić, żeby zobaczyć to miasto i poznać tych ludzi? Przede wszystkim powinniśmy uzbierać sporo gotówki, bo Nowy Jork tani nie jest. Do tego potrzebować będziemy sporą kwotę, aby tam dolecieć, bowiem bilety lotnicze także są kosztowne.

Ale najważniejszą, pierwszą w kolejności kwestią, jest wiza. Bez wizy nie polecimy do Stanów, a tym samym do Nowego Jorku.

Musimy więc wypełnić wszystkie potrzebne papiery i zgłosić się, kiedy nas wezwą, do ambasady, aby przyznano nam wizę. Jeśli to się uda, możemy spokojnie wyruszyć na podbój miasta, które nigdy nie śpi.

Z pewnością będą to niesamowite przeżycia.

1 thought on “Zobaczyć Nowy Jork

  1. Z przykrością należałoby siwterdzić, że ten swego czasu kapitalny, pisany z jajem i przekazujący ciekawą treść z codziennego życia w Australii blog, umarł.Od 2010 roku bywam tutaj codziennie i to, co dzieje się na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, jest po prostu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.